WiFi Hunter 0.1.6

Ikona

Program WiFi Hunter se hodí k monitorování WiFi sítí. Ve spojení s GPS přijímačem a zařízením Mikrotik je schopen zaznamenávat základní parametry bezdrátových sítí v pásmu 2,4 GHz a 5GHz. Zjištěné hodnoty jsou ukládány do lokální Firebird databáze, ve které lze snadno vyhledávat. Aktuální poloha je zobrazována v mapě. Body v mapě se ve výchozím nastavení pro lepší přehlednost slučují. Mapový podklad se ukládá do cache paměti a mapu lze tedy (pokud již jednou byla oblast mapy zobrazena) používat i bez připojení k internetu.

Ve verzi 0.1.6 byla přidána tabulka výrobců. Podle MAC adresy se u zařízení zobrazuje název výrobce.

Seznam se automaticky naplní při vytváření nové databáze. Lze ho také upravovat v dialogu výrobců.

Nové výrobce lze přidávat hromadně pokud do pole MAC zadáte data ve formátu “mac_adresa;nazev_vyrobce“. 

Ve starších databázích se tabulka výrobců nenaplní automaticky. Je nutné ji naplnit ručně. Seznam výrobců připravený pro import naleznete v souboru vendor.dat, který se nachází v hlavním adresáři programu.

Licence

WiFi Hunter můžete zdarma používat do 50 zaznamenaných zařízení. Potom budou některé jeho funkce zablokovány (ukládání dat, vyhledávání v seznamu a import a export dat). Pro využití všech funkcí je potom nutné do adresáře „keys“ nahrát klíč. Klíč je svázán s konkrétním PC a je tedy mezi počítači nepřenosný. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu.

Stažení

Instalátor WiFi Hunter 0.1.6 můžete stáhnout ZDE.

ZIP archiv WiFi Hunter 0.1.6 můžete stáhnout ZDE.

Napsat komentář

*


The maximum upload file size: 5 MB.
You can upload: image.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.